• Beheerder Accommodatie

   

  We lopen als leden en ouders van leden wekelijks over het terrein van vvUNO en dan is te zien dat we het geweldig voor elkaar hebben maar ook dat op andere onderdelen van onze accommodatie nog werk te doen is. Vaak gebeurt er wel wat aan onderhoud maar dat is correctief en niet preventief of constructief onderhoud. Heb jij gevoel bij gebouwbeheer en wil jij ons helpen in een paar uurtjes per week om hier de structuren voor aan te brengen en zo de mindere punten van onze accommodatie met een gedegen plan nog beter te maken? Laat het ons weten!!! Je staat er nooit alleen voor en met deze vele handen maken we het licht werk! App, mail, bel of neem contact op en wij helpen je aan de info die jij denkt nodig te hebben en brengen je in contact met de vele vrijwilligers die ook op dit vlak al een aantal jaar aan de weg timmeren maar op dit punt hulp nodig hebben van JOU!!

   

  Let op deze functie hoeft dus niet tijdens werktijden en kan je voor het overgrote deel zelf tijd technisch invullen.

   

  Beheerder Accommodatie handhaven en verbeteren van de kwaliteit van de velden en de accommodatie.

   

  Kerntaken;

   

  -          Beheer en onderhoud van het sportcomplex;

  -          Opzetten van een onderhoudsschema (groot en klein onderhoudt)

  -          Zorgen voor het speelklaar maken en houden van voetbal- en trainingsvelden;

  -          Verantwoordelijk voor de schoonmaak van de kleedkamers, kantine en overige: (de daadwerkelijke schoonmaakactiviteiten                 worden uitgevoerd door een schoonmaakbedrijf)

  -          Zorgen voor een juiste, correcte en tijdige uitvoering van het onderhoud;

  -          Zorg dragen voor een overzicht van onderhoud gebouw en terrein;

  -          Organiseren van onderhoudsdagen samen met de leden vv UNO;

  -          Contactpersoon accommodatie en materialen v.v. UNO voor derden;

  -          Verantwoordelijk voor de gekwalificeerde schoonmaakdienst;

   

  Tijdsinvestering: maximaal 4 uur per week. Bij hoge uitzondering meer