• UNO vv JO13-2007-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 08:30UNO vv JO13-2007-1 - FC Amsterdam JO13-2007-1Sportpark De Deugd
    30 mrt. 11:00VVA/Spartaan JO13-2007-1 - UNO vv JO13-2007-1Sportpark Jan van Galen - VVA/Sp
    6 apr. 08:45FC Aalsmeer JO13-2007-2 - UNO vv JO13-2007-1Sportpark FC Aalsmeer
    13 apr. 12:00UNO vv JO13-2007-1 - GeuzenM'meer JO13-2007-1Sportpark De Deugd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.TABA JO13-2007-1 - UNO vv JO13-2007-15 - 2
    16 mrt.UNO vv JO13-2007-1 - Zeeburgia JO13-2007-20 - 2
  • Poulestanden UNO vv JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. JO13-2007-13300282269
    2Overbos JO13-2007-1320178-16
    3FC Aalsmeer JO13-2007-13102512-73
    4UNO vv JO13-2007-13003220-180

    Poulestanden UNO vv JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-111100143162730
    2KFC JO13-2007-11182139152426
    3Overbos JO13-2007-11054137181919
    4Zaanlandia JO13-2007-1116142926319
    5ZOB JO13-2007-1115062124-315
    6DIOS JO13-2007-11142530171314
    7JO13-2007-2104152526-113
    8SVA JO13-2007-1114162330-713
    9FC Uitgeest JO13-2007-1113351817112
    10ADO '20 JO13-2007-1114072732-512
    11DSS JO13-2007-1113261523-811
    12UNO vv JO13-2007-1111010770-633

    Poulestanden UNO vv JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeeburgia JO13-2007-244002632312
    2DRC JO13-2007-14301914-59
    3VVA/Spartaan JO13-2007-14220141228
    4FC Aalsmeer JO13-2007-1421111657
    5FC Aalsmeer JO13-2007-3M320112846
    6TABA JO13-2007-13201911-26
    7sv Diemen JO13-2007-24121181265
    8Legmeervogels JO13-2007-1412111655
    9GeuzenM'meer JO13-2007-14121151415
    10FC Aalsmeer JO13-2007-24013414-101
    11UNO vv JO13-2007-14004416-120
    12FC Amsterdam JO13-2007-14004320-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adrichem, RubenTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Daldal, KeremTeamspeler
    Dashorst, KevinTeamspeler
    Everaardt, LuukTeamspeler
    Everaardt, VicTeamspeler
    Hogerheijde, SenneTeamspeler
    Jong, Tobias deTeamspeler
    Maarleveld, DaanTeamspeler
    Romeijn, JonathanTeamspeler
    Roozendaal, NielsTeamspeler
    Verhoeff, ThymenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.