• UNO vv JO13-2007-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden UNO vv JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. JO13-2007-13300282269
    2Overbos JO13-2007-1320178-16
    3FC Aalsmeer JO13-2007-13102512-73
    4UNO vv JO13-2007-13003220-180

    Poulestanden UNO vv JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-111100143162730
    2KFC JO13-2007-11182139152426
    3Overbos JO13-2007-11054137181919
    4Zaanlandia JO13-2007-1116142926319
    5ZOB JO13-2007-1115062124-315
    6DIOS JO13-2007-11142530171314
    7JO13-2007-2104152526-113
    8SVA JO13-2007-1114162330-713
    9FC Uitgeest JO13-2007-1113351817112
    10ADO '20 JO13-2007-1114072732-512
    11DSS JO13-2007-1113261523-811
    12UNO vv JO13-2007-1111010770-633

    Poulestanden UNO vv JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeeburgia JO13-2007-21111006255733
    2DRC JO13-2007-1118033127424
    3FC Aalsmeer JO13-2007-11163230171321
    4VVA/Spartaan JO13-2007-1116234036420
    5FC Aalsmeer JO13-2007-3M106133124719
    6TABA JO13-2007-1106043930918
    7GeuzenM'meer JO13-2007-1114343638-215
    8Legmeervogels JO13-2007-1102352329-69
    9sv Diemen JO13-2007-210226313018
    10FC Amsterdam JO13-2007-1112272137-168
    11UNO vv JO13-2007-1111191649-334
    12FC Aalsmeer JO13-2007-2111191048-384
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adrichem, RubenTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Daldal, KeremTeamspeler
    Dashorst, KevinTeamspeler
    Everaardt, LuukTeamspeler
    Everaardt, VicTeamspeler
    Hogerheijde, SenneTeamspeler
    Jong, Tobias deTeamspeler
    Maarleveld, DaanTeamspeler
    Romeijn, JonathanTeamspeler
    Roozendaal, NielsTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.