•  vv UNO talenten spelen mee met Sport & Future tegen profclubs. 

    Talenten van vv UNO ontwikkelingen zich steeds beter en door de samenwerking met Sport & Future kunnen ze nog meer geprikkeld worden om hun talenten te kunnen ontwikkelen. 

    Zo deden Dylan van Schaik, Stellios Karagounis, Robin Rijlaarsdam en Justin van der Velde allen van UNO JO15-1 mee in een wedstrijd tegen Sparta.

    Een zeer rijke ervaring en een leerzame voetbalavond op het hoogste niveau voor de vv UNO talenten, die het uitstekend gedaan hebben tegen de talenten van Sparta. 

    Dinsdag 20 maart was het de beurt aan Pierre Mokanda uit de JO17-1 die in het elftal van Sport & Future O16/O17 het op moest nemen tegen  s.c. Heerenveen. Pierre speelde een zeer goede wedstrijd en wist enkele keren de verdedigers  van Heerenveen op het verkeerde been te zetten. Voor rust wist hij met een prachtige actie langs een verdediger van Heerenveen te komen en 1 op 1 op de keeper de bal beheerst in de verre hoek in te schieten. Eindstand van deze wedstrijd was dankzij Pierre Mokanda 1-1.