• J07-1 en JO15-6 toernooikampioenen

    JO7-1 Wint de eerste prijs bij Ben Mesman toernooi bij SV Overbos

    Het voetbalseizoen wordt traditiegetrouw afgesloten met allerlei leuke toernooien. Ook Uno teams doen daar enthousiast aan  mee. Zo ook onze kleinste spelers uit de JO7-1. Zij deden op zondag 3 juni mee aan het Ben Mesman toernooi bij sv Overbos. En zijn daar in poule 4, in de JO7 mini competitie ook eerste geworden. 

    JO15-6 wint de beker op het Chris Visser toernooi bij VVV Westzaan.

    Een week later, op zondag 10 juni jl. heeft UNO team JO15-6 deelgenomen aan het goed georganiseerde Chris Visser toernooi bij VVV Westzaan. Met goed spel en werklust hebben de spelers dik verdiend de 1e prijs gewonnen. Tegen teams van WSV '30, Westzaan en SV Assendelft heeft dit team zijn grootste kracht laten zien: het zijn van een hecht collectief. Een team uit duizenden waar elke club trots op mag zijn.