• JO11-1 speelt oefenwedstrijd tegen Feijenoord

    vv UNO JO11.1 heeft afgelopen zaterdag 27 januari mogen oefenen tegen Feyenoord O10.1  De spelers konden een paar dagen niet slapen van de zenuwen. Het was een ervaring om nooit te vergeten.

    Er werd gespeeld in zogenaamde twin games. 4 x 15 minuten en elke kwart stondern weer andere spelers van Feyenoord tegenover UNO 11.1.  Het spel ging ontzettend snel met mooi voetbal van de zeer behendige spelers van Feyenoord. De eerste wedstrijd eindigde in 4-0 voor Feyenoord.

    De 2e wedstrijd ging het al een stuk beter met 2-0 voor Feyenoord. De 3e wedstrijd 3-0 en de 4e wedstrijd 4-1 voor Feyenoord met een zeer mooie aanval van UNO met een prachtig doelpunt van Dylan. 

    Het was een zeer mooie en rijke ervaring voor de spelers van vv UNO. 

    Met dank aan Feyenoord!