• Donderdag 8 mei, informatieavond nieuwe beleid 2019-2020

  LET OP ANDERE DATUM IVM CHAMPIONS LEAGUE HALVE FINALE VAN AJAX

   

  VV UNO bouwt continue aan de vereniging, met als doel om steeds meer invulling te geven aan onze kernwaarden: vrolijk, vriendschap en vertrouwen. Daar willen we een mooie vereniging om heen bouwen, en dus brengen we ook continue verbeteringen aan in ons voetbaltechnische beleid.  We zijn daar dit seizoen al mee begonnen, met de introductie van de Coerver methodiek. Dat beleid staat niet stil, daarom nodigen we graag alle ouders uit om een presentatie bij te wonen die al aan alle trainers van VV UNO is gegeven, waarin we het beleid voor seizoen 2019/2020 toelichten.

  De presentatie, die plaatsvindt op donderdagavond 9 mei, is opgedeeld in twee groepen: onderbouw en bovenbouw:
  18:30 - 19:45 voor ouders van de onderbouwteams JO7 tot en met JO12
  20:00 - 21:15 voor de bovenbouwteams JO13 tot en met JO19

  Met vriendelijke groet,

  Arin en Tristan