• Eerste wedstrijd zaterdag 1, we maken er een feestje van

    Zaterdag 22 september speelt het zaterdag 1 team van UNO hun 1e competitie wedstrijd tegen DSK1, uit Haarlem. We hebben een nieuw, jong en enthousiat team, die best wat aanmoediging kan gebruiken. Daarom en om het seizoen goed te starten maken we er zaterdag een gezellig feestje van. We hebben een zanger uitgenodigd, en we maken de pupil van de week bekend. En iedereen is welkom 🙃

    De pupil van de week mag mee lunchen met het 1e, gaat mee naar de kleedkamer voor de bespreking en mag de eerste aftrap doen richting goal. In de pauze mag de pupil van de week zijn geluk beproeven op een goal met gaten.  De pupil van de week die aan het eind van het seizoen de meeste punten heeft krijgt een presentje.

    Kom dus gezellig aanstaande zaterdag naar VV UNO. De wedstrijd start om 14.30 uur.