• Doe mee met Stoptober

    vv UNO is een belangrijke omgeving in het leven van opgroeiende kinderen. We geven kinderen graag het goede voorbeeld. vv UNO wil hier haar steentje in bijdragen door te werken aan een rookvrije sport. Zien roken, doet roken. In een rookvrije omgeving komen kinderen niet in de verleiding om te gaan roken en wordt meeroken voorkomen. Zo beschermen we kinderen  en zorgen we ervoor zij rookvrij kunnen opgroeien. Een rookvrije sportclub draagt bij aan een rookvrije generatie.

    Stoppen met roken? Doe dan nu mee.

    Denk je er al langer over om te stoppen met roken? Dit is je kans; doe mee aan Stoptober! Traditiegetrouw wordt oktober bestempeld als de maand om te stoppen met roken: Stoptober. Om de verleiding voor de stoppers minder groot te maken is het sportterrein in oktober rookvrij. Iedereen is en blijft welkom op onze vereniging, ook rokers! We vragen rokers om aan de zijkant van de kantine (zijde pannaveld) of buiten het terrein te roken. De entree en overige plekken binnen ons sportterrein, zoals langs de lijn, zijn rookvrij.

    Meer informatie kun je vinden op https://stoptober.nl