• Team 35+ steeds groter en gezellig

    Vanavond had het "parade paardje" van vv Uno de 35+ weer een 7 tegen 7 toernooi.
    Met een opkomst van 14 man hadden we genoeg wisselspelers om steeds het elftal compleet te wisselen. Helaas was dat niet te zien in de resultaten. De eerste wedstrijd stond al binnen 5 minuten 2-0 achter. Ondanks de aanmoedigingen vanaf de zijlijn was de eindstand na 20 minuten 4-0. Daar waar we normaal gesproken de volgende wedstrijden de tegenstander steeds alle hoeken van het veld lieten zien was dat vanaavond zeker niet het geval. Wel waren er weer een paar prachtige individuele acties te zien met mooie doelpunten tot gevolg.
    Ondanks het matige resultaat was de stemming in de kleedkamer nog uitstekend. Op naar de 3e helft en op naar het volgende toernooi op 15 juni bij DSS.
    Denk je na het zien van deze enthousiaste mannen dat wil ik ook, meld je dan aan voor de 35+. Of kom een keer op vrijdagavond kijken. Plezier staat voorop.