• Contact

  •  

    Vereniging vv UNO Hoofddorp Sportpark De Deugd
    Bennebroekerweg 600
    2135 AA Hoofddorp
    06 522 25 642
    NL20 RABO 01200.17.989
    Bestuur    

    Voorzitter

    Roel de Groot voorzitter@vvuno.nl
    Secretaris Ronald bekkering secretaris@vvuno.nl
    Penningmeester Suzanne Vink penningmeester@vvuno.nl
    Bestuurslid voetbalzaken Martijn van Noord technischezaken@vvuno.nl

    Bestuurslid accommodatie en kantine

    Jan Henk Braam accommodatiekantine@vvuno.nl
         
    Hoofd Jeugd Opleiding

    Arin van Laarhoven

    arin.vanlaarhoven@vvuno.nl

    Hoofd Voetbalzaken

    Tristan de Jager

    tristan.dejager@vvuno.nl

    Wedstrijdsecretaris 

    Ralph Veldman

    ralph.veldman@vvuno.nl

         

    Sponsoring

    Pieter Paul Verhorst

    sponsoring@vvuno.nl

    Ledenadministratie

    Ellen Peters

    Severine Lebouille

    ledenadministratie@vvuno.nl

    opzeggingen@vvuno.nl

    Vrijwilligerscommissie Saskia Wagener vrijwilligerszaken@vvuno.nl 

    Communicatie,

    nieuwsbrief

    website

    Suzanne Vink

    Rodney Steijn

    Vacature

    communicatie@vvuno.nl

    Sportiviteit en Respect            

    Marcel van
    Katwijk 

    sportiviteit@vvuno.nl

    Scheidsrechters    

    Daniella Furfaro  

    Remko de Jong

    scheidsrechters@vvuno.nl

     

     

  • Coordinatoren teams

     

    Onderbouw    

    TJC Onderbouw

    vacature,

    Tristan de Jager waarnemend 

    onderbouw@vvuno.nl
    Jeugd Coordinator/JO-7 vacature coordinatorJO7@vvuno.nl
    Jeugd Coordinator O8/O9 vacature

    coordinatorJO8@vvuno.nl

    coordinatorJO9@vvuno.nl

    Jeugd Coordinator O10/O11 Niels Hultzer

    coordinatorJO10@vvuno.nl

    coordinatorJO11@vvuno.nl

    Jeugd Coordinator O12/O13 Niels Hultzer

    coordinatorJO12@vvuno.nl

    coordinatorJO13@vvuno.nl

    Bovenbouw    

    TJC Bovenbouw

    Vacature

    Arin van Laarhoven waarnemend

    bovenbouw@vvuno.nl
    Jeugd Coordinator O14/O15 vacature

    coordinatorJO14@vvuno.nl

    coordinatorJO15@vvuno.nl

    Jeugd Coordinator O16/O17 Peter van Ee

    coordinatorJO16@vvuno.nl

    coordinatorJO17@vvuno.nl

    Jeugd Coordinator O18/O19 Peter van Ee

    coordinatorJO18@vvuno.nl

    coordinatorJO19@vvuno.nl

    Senioren    

    Seniorencoordinator

    Stephan de Wal coordinatorsenioren@vvuno.nl
  • Kascontrolecommissie en vertrouwenspersoon

     

    Kascontrolecommissie     Johan Volten                                          
      Rene van der Meer                     
      Rchard Lengers                     
    Vertrouwenspersoon Jeroen Quakkelaar

     

  • Vrijwilligerscommissie

     

    vrijwilligerszaken Kasper Oudshoorn       vrijwilligerszaken@vvuno.nl
    planning Saskia Wagener       planning@vvuno.nl
      Sandra Langerak

    takenfuncties@vvuno.nl

    vrijwilligersadministratie    Debbie Goos

    borg@vvuno.nl

    VOG Coordinator    Liesbeth de Jong

    vog@vvuno.nl

  • Meer informatie over de toernooi commissie vindt je op de pagina van de toernooi commissie.

     

    voorzitter Redouan el Hamdani       toernooien@vvuno.nl
    communicatie Robin Wolff  
    communicatie Marcel Kwint  
    lid Jeffrey Hagens

     

    lid Saskia Wagenaar  
    lid  Jeroen Duivis  
    lid  Harro Sikkenma  
    lid  Roel de Groot  
  • Evenementen Commissie

     

    lid Niels Tjeertes planning@vvuno.nl
    lid Gemma Nieuwenhuyse  
    lid Ellen van der Hoeven  
    lid Niel Baaijens

     

    lid Anastasia Rijaard  
    lid  Perry Rijaard  
    lid  Zahava Aliasi  
    lid  Saskia Wagener