• Contact

  • Vereniging vv UNO Hoofddorp Sportpark De Deugd
    Bennebroekerweg 600
    2135 AA Hoofddorp
    06 522 25 642
    NL20 RABO 01200.17.989
    Bestuur    

    Voorzitter

    Roel de Groot voorzitter@vvuno.nl
    Secretaris Vacature Ina Boudier-Bakkerdreef 50
    2135 TA Hoofddorp
    secretaris@vvuno.nl
    Penningmeester Han Maas  penningmeester@vvuno.nl
    Bestuurslid Voetbalzaken Martijn van Noord technischezaken@vvuno.nl

    Bestuurslid accommodatie en kantine

     

    Jan Henk Braam accommodatiekantine@vvuno.nl
         

    Sponsoring

    Pieter Paul Verhorst

    sponsoring@vvuno.nl

    Ledenadministratie Yolanthe Beumer ledenadmin@vvuno.nl
         

     

  • Coordinatoren teams

     

    Onderbouw    

    TJC Onderbouw

    Tristan de Jager onderbouw@vvuno.nl
    Jeugd Coordinator/JO-7 Jasmijn de Wit coordinatorJO7@vvuno.nl
    Jeugd Coordinator O8/O9 Jasmijn de Wit

    coordinatorJO8@vvuno.nl

    CoordinatorJO9@vvuno.nl

    Jeugd Coordinator O10/O11 Niels Hultzer

    coordinatorJO10@vvuno.nl

    CoordinatorJO11@vvuno.nl

    Jeugd Coordinator O12/O13 Diane de Jong

    coordinatorJO12@vvuno.nl

    CoordinatorJO13@vvuno.nl

    Bovenbouw    

    TJC Bovenbouw

    Arin van Laarhoven bovenbouw@vvuno.nl
    Jeugd Coordinator O14/O15 Peter van Ee

    coordinatorJO14@vvuno.nl

    CoordinatorJO15@vvuno.nl

    Jeugd Coordinator O16/O17 Peter van Ee

    coordinatorJO16@vvuno.nl

    CoordinatorJO17@vvuno.nl

    Jeugd Coordinator O18/O19 Stephan de Wal

    coordinatorJO18@vvuno.nl

    CoordinatorJO19@vvuno.nl