• Contact

  •  

    Vereniging vv UNO Hoofddorp Sportpark De Deugd
    Bennebroekerweg 600
    2135 AA Hoofddorp
    06 522 25 642
    NL20 RABO 01200.17.989
    Bestuur    

    Voorzitter

    Roel de Groot voorzitter@vvuno.nl
    Secretaris Ronald bekkering secretaris@vvuno.nl
    Penningmeester Suzanne Vink penningmeester@vvuno.nl
    Bestuurslid voetbalzaken Martijn van Noord technischezaken@vvuno.nl

    Bestuurslid accommodatie en kantine 

    Pieter Paul Verhorst kantine@vvuno.nl
         
    Hoofd Jeugd Opleiding

    Nathasja Keur

    hjo@vvuno.nl

    Hoofd Voetbalzaken

    Tristan de Jager

    hoofdvoetbalzaken@vvuno.nl

    Technisch Jeugd Coordinator JO7, JO8, JO9

    Martijn van Embden

     tjconderbouw@vvuno.nl

    Technisch Jeugd Coordinator JO10, JO11, JO12

    Nathasja Keur

     hjo@vvuno.nl

    Wedstrijdsecretaris 

    Ralph Veldman

    wedstrijdsecretaris@vvuno.nl

         

    Sponsoring

    Pieter Paul Verhorst

    sponsoring@vvuno.nl

    Ledenadministratie

    Gisela Sardjoe

    ledenadministratie@vvuno.nl

    opzeggingen@vvuno.nl

    Hoofd vrijwilligerszaken  Franck de Groot vrijwilligerszaken@vvuno.nl 

    Hoofd Communicatie

    Suzanne Vink

    communicatie@vvuno.nl

    Sportiviteit en Respect            

    Marcel van
    Katwijk 

    sportiviteit@vvuno.nl

    Scheidsrechters    

    Franck de Groot 

    scheidsrechters@vvuno.nl

     

     

  • Coordinatoren teams

     

    Coordinatoren     

    Hoofd Coordinator

    Niels Hultzer

    Hoofdcoordinatoren@vvuno.nl
    Jeugd Coordinator onderbouw tot en met de JO12 Saskia Langerak coordinatoronderbouw@vvuno.nl
    Jeugd Coordinator bovenbouw vanaf JO13 Sonja Feteridge

    Coordinatorbovenbouw@vvuno.nl

    Senioren Coordinator Stephan van de Wal

    seniorencoordinator@vvuno.nl

  • Kascontrolecommissie en vertrouwenspersoon

     

    Kascontrolecommissie     Johan Volten                                          
      Rene van der Meer                     
      Rchard Lengers                     
    Vertrouwenspersoon Jeroen Quakkelaar

     

  • Vrijwilligerscommissie

     

    Hoofd vrijwilligerszaken Franck de Groot vrijwilligerszaken@vvuno.nl
    planning Roel de Groot       planning@vvuno.nl
    vrijwilligersadministratie    Cynthia Thulen

    borg@vvuno.nl

    VOG Coordinator    Chantal van der Reep

    vog@vvuno.nl

  • Communicatie

     

    Hoofd Communicatie Suzanne Vink Communicatie@vvuno.nl
    Nieuwsbrief Rodney van Steijn     
    website   Wim Groen

    wim@wimpi.nl

    Social Media    Brian Dors

    social@vvuno.nl

    Narrow Casting    Yorick Verhorst

    vog@vvuno.nl

  • Meer informatie over de toernooi commissie vindt je op de pagina van de toernooi commissie.

     

    voorzitter Brian Dors    toernooien@vvuno.nl
      Lindon Seijm  
  • Evenementen Commissie

     

    lid Annemieke Verhorst activiteiten@vvuno.nl