• Bestuur en Commissies

    Bestuur

       

    Voorzitter

    Roel de Groot voorzitter@vvuno.nl
    Secretaris Ronald Bekkering secretaris@vvuno.nl
    Penningmeester

    Suzanne Vink

    penningmeester@vvuno.nl
    Bestuurslid Voetbalzaken Martijn van Noord technischezaken@vvuno.nl

    Bestuurslid accommodatie en kantine

    Jan Henk Braam accomodatiekantine@vvuno.nl
         
    Commissie vrijwilligerszaken

    Kasper Oudshoorn (voorzitter)

    Debbie Goos

    Sandra Langerak

    Liesbeth de Jong

     

    vrijwilligers@vvuno.nl

    borg@vvuno.nl

    takenenfuncties@vvuno.nl

    vog@vvuno.nl

         

    Communicatie, nieuwsbrief, webredactie

    Suzanne Vink

    Rodney van Steijn 

    Niels Ijsbrandij

    Daniela Furfaro

    Matthew Mul

    Brian van Dors ( social media)

    communicatie@vvuno.nl

    webredactie@vvuno.nl

    Sponsoring

     

    Grote Club Actie

    Pieter Paul Verhorst

    Jeroen Duivis

    Bas Dekkers

    Annemieke Lemson

     

    sponsoring@vvuno.nl

     

    gca@vvuno.nl

    Ledenadministratie

    Yolanthe Beumer

    Wendy van der Lingen

    ledenadmin@vvuno.nl

    Opzegging@vvuno.nl

    Planning Saskia Wagener  planning@vvuno.nl
         
    Boekhouding Marianne Broek boekhouding@vvuno.nl
         
    Wedstrijdsecretaris Ralph Veldman 06 171 515 87
    wedstrijdsecretaris@vvuno.nl
    Hoofd Scheidsrechterszaken Fouad Sidali scheidsrechters@vvuno.nl
    Kledingcommissie

    Yolanthe Beumer

    Wendy van der Lingen

    kledingcommissie@vvuno.nl
    Toernooicommissie

    Roel de Groot

    Robin Wolff

    Redouan Hamdani

    Jeroen Duivis

    toernooicommissie@vvuno.nl
    Kantine

    Marianne Straatman

    Jennifer Sikkema van Rheenen

    Boris Wicherink

    Jan Henk Braam

    Saskia Wagener

    kantine@vvuno.nl
    Beheerder Accommodatie Peter van EE Accommodatie@vvuno.nl
    Beheerder Sportlink Stephan de Wal sportlink@vvuno.nl
    Activiteitencommissie Annemieke Lemson acties@vvuno.nl
    Sportiviteit en Respect Marcel van Katwijk sportiviteitenrespect@vvuno.nl
    Coordinator Bovenbouw Arin van Laarhoven bovenbouw@vvuno.nl
    Coordinator Onderbouw Tristan de Jager onderbouw@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator O18/O19 Stephan de Wal coordinatorjo19@vvuno.nl
    coordinatorjo18@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator O16/O17 Peter van Ee coordinatorjo17@vvuno.nl
    coordinatorjo16@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator O14/O15 Peter van Ee coordinatorjo15@vvuno.nl
    coordinatorjo14@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator O13/O12 Vacature coordinatorjo13@vvuno.nl
    coordinatorjo12@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator O11/O10 Niels Hultzer coordinatorjo11@vvuno.nl
    coordinatorjo10@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator O9/O8 Matthew Mul

    coordinatorjo9@vvuno.nl
    coordinatorjo8@vvuno.nl

    Jeugd Coördinator MP/O7 Yasmijn de Wit coordinatorjo7@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator Keepers Yahya Dichissr keeperstrainer@vvuno.nl
    Keeperstrainer Yahya Dichissr keeperstrainer@vvuno.nl
         
    Materialen coördinator Eddy Chan materialen@vvuno.nl