• Bestuur en Commissies

    Bestuur

       
    Voorzitter Hans van der Meij a.i. voorzitter@vvuno.nl
    Secretaris Jos Hilhorst  Ina Boudier-Bakkerdreef 50
    2135 TA Hoofddorp
    secretaris@vvuno.nl
    Penningmeester Han Maas penningmeester@vvuno.nl
    Bestuurslid Voetbalzaken Martijn van Noord technischezaken@vvuno.nl
    Bestuurslid accommodatie en kantine Jan Henk Braam accomodatiekantine@vvuno.nl
         
    Commissie vrijwilligerszaken

    Kasper Oudshoorn (voorzitter)

    Debbie Goos

    Sandra Langerak

    Liesbeth de Jong

     

    vrijwilligers@vvuno.nl

    borg@vvuno.nl

    takenenfuncties@vvuno.nl

    vog@vvuno.nl

         

    Communicatie, nieuwsbrief, webredactie

    Suzanne Vink

    Marten van der Mark 

    Rodney van Steijn 

    Niels Ijsbrandij

     

    communicatie@vvuno.nl

    webredactie@vvuno.nl

    Sponsoring

     

    Grote Club Actie

    Pieter Paul Verhorst

    Jeroen Duivis

    Bas Dekkers

    Annemieke Lemson

     

    sponsoring@vvuno.nl

     

    gca@vvuno.nl

    Ledenadministratie Yolanthe Beumer ledenadmin@vvuno.nl
    Planning Saskia Wagener  planning@vvuno.nl
         
    Debiteurenbeheer Brigitte Zaan debiteuren@vvuno.nl
    Boekhouding Marianne Broek boekhouding@vvuno.nl
         
    Wedstrijdsecretaris Ralph Veldman 06 171 515 87
    wedstrijdsecretaris@vvuno.nl
    Hoofd Scheidsrechterszaken Fouad Sidali scheidsrechters@vvuno.nl
    Kledingcommissie Yolanthe Beumer kledingcommissie@vvuno.nl
    Toernooicommissie

    Roel de Groot

    Robin Wolff

    Redouan Hamdani

    Jeroen Duivis

    toernooicommissie@vvuno.nl
    Kantine Ellen van der Beek kantine@vvuno.nl
    Beheerder Accommodatie Peter van EE Accommodatie@vvuno.nl
    Beheerder Sportlink Stephan de Wal sportlink@vvuno.nl
         
    Activiteitencommissie Annemieke Lemson acties@vvuno.nl
    Sportiviteit en Respect Marcel van Katwijk sportiviteitenrespect@vvuno.nl
    Hoofd Jeugdopleiding Mo Ait Hassou HJO@vvuno.nl
    Coordinator Bovenbouw Marcel Schenk bovenbouw@vvuno.nl
    Coordinator Onderbouw Roel de Groot onderbouw@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator O18/O19 Stephan de Wal coordinatorjo19@vvuno.nl
    coordinatorjo18@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator O16/O17 Peter van Ee coordinatorjo17@vvuno.nl
    coordinatorjo16@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator O14/O15 Peter van Ee coordinatorjo15@vvuno.nl
    coordinatorjo14@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator O13/O12 Niels Hultzer coordinatorjo13@vvuno.nl
    coordinatorjo12@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator O11/O10 Niels Hultzer coordinatorjo11@vvuno.nl
    coordinatorjo11@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator O9/O8 Matthew Mul coordinatorjo8jo9@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator MP/O7 Yasmijn de Wit coordinatorjo7@vvuno.nl
    Jeugd Coördinator Keepers Yahya Dichissr keeperstrainer@vvuno.nl
    Keeperstrainer Yahya Dichissr keeperstrainer@vvuno.nl
         
    Materialen coördinator Eddy Chan materialen@vvuno.nl