Home Programma Teams Trainingsschema Adres & Route Afgelastingen Medical Corner Webshop Links
Clubinfo Clubtenue Sponsors Bestuur & Commissies Contact Visie In de media Lid worden Clubvan100

Hoofdsponsors

garage veenstra

Sponsors

 

Contact

Vereniging vv UNO Hoofddorp Sportpark De Deugd
Bennebroekerweg 600
2135 AA Hoofddorp
023 557 04 87
NL20 RABO 01200.17.989

Bestuur

   
Voorzitter Hans v der Meij voorzitter@vvuno.nl
Secretaris Jos Hilhorst Ina Boudier-Bakkerdreef 50
2135 TA Hoofddorp
06 - 542 112 50
secretaris@vvuno.nl
Penningmeester Han Maas penningmeester@vvuno.nl
Bestuurslid Technische zaken

Vacature –Hans van der Meij a.i.

technischezaken@vvuno.nl
Bestuurslid Sponsoring & Communicatie Paul van der Vorm sponsoringencommunicatie@vvuno.nl
Bestuurslid Accommodatie en materialen Vacature - Jos Hilhorst a.i. 06 - 542 112 50
accommodatie@vvuno.nl
Ledenadministratie Dick Gatsonides en Cora van Galen ledenadmin@vvuno.nl

Aanmelden met het aanmeldformulier (PDF-formaat). Als je geen Adobe Reader hebt kun je dat hier gratis ophalen: Adobe Reader.
Wedstrijdsecretaris Ralph Veldman 06 - 171 515 87
wedstrijdsecretaris@vvuno.nl
Scheidsrechters Bert Bouchier scheidsrechters@vvuno.nl
Kledingcommissie Els Klinkenberg kledingcommissie@vvuno.nl
Toernooicommissie zondag 2 toernooicommissie@vvuno.nl
Kantine Ellen van der Beek kantine@vvuno.nl
Webmaster vv UNO website Johan Baas webmaster@vvuno.nl
Sportiviteit en Respect   Dick Gatsonides respectvvuno@gmail.com
Hoofd Jeugdopleiding Mo Ait Hassou HJO@vvuno.nl
Coordinator Bovenbouw Ronald van der Wejden en Stefan de Wal bovenbouw@vvuno.nl
Coordinator Onderbouw Martijn van Noord onderbouw@vvuno.nl
Jeugd Coördinator A Stephan de Wal en Ronald van der Weijden ajun@vvuno.nl
Jeugd Coördinator B Peter van Ee bjun@vvuno.nl
Jeugd Coördinator C Peter van Ee cjun@vvuno.nl
Jeugd Coördinator D Daniella Furfaro djun@vvuno.nl
Jeugd Coördinator E Martijn van Noord epup@vvuno.nl
Jeugd Coördinator F Cesca Petillon fpup@vvuno.nl
Jeugd Coördinator MP Cesca Petillon mp@vvuno.nl
Jeugd Coördinator Keepers Richard van Andel keeperstrainer@vvuno.nl
Grote Clubactie Leo Kleijn groteclubactie@vvuno.nl

Meer nieuwsberichten

Nieuwsflits

Zelf iets te melden? stuur een mail naar: webmaster@vvuno.nl

www.ing.nl

 

Disclaimer | Deze site is gebouwd door Ratus IT