Home Programma Teams Trainingsschema Adres & Route Afgelastingen Medical Corner Webshop Links
Clubinfo Clubtenue Sponsors Bestuur & Commissies ContactVisie In de media Lid worden Clubvan100

Hoofdsponsors

garage veenstra

Sponsors

 

Kantinerooster

Contact

Vereniging vv UNO Hoofddorp Sportpark De Deugd
Bennebroekerweg 600
2135 AA Hoofddorp
023 557 04 87
RABO 1200.17.989

Bestuur

   
Voorzitter Hans v der Meij voorzitter@vvuno.nl
Secretaris Jos Hilhorst Ina Boudier-Bakkerdreef 50
2135 TA Hoofddorp
06 - 542 112 50
secretaris@vvuno.nl
Penningmeester Han Maas penningmeester@vvuno.nl
Bestuurslid Technische zaken Aad Maaten technischezaken@vvuno.nl
Bestuurslid Sponsoring & Communicatie Paul van der Vorm sponsoringencommunicatie@vvuno.nl
Bestuurslid Accommodatie en materialen Vacature - Jos Hilhorst a.i. 06 - 542 112 50
accommodatie@vvuno.nl
Ledenadministratie Dick Gatsonides en Cora van Galen ledenadmin@vvuno.nl

Aanmelden met het aanmeldformulier (PDF-formaat). Als je geen Adobe Reader hebt kun je dat hier gratis ophalen: Adobe Reader.
Hoofd Jeugdopleiding Rik Verhage HJO@vvuno.nl
Hoofd Organisatorisch Jeugd Coordinatoren Maarten Jongerius HOJC@vvuno.nl
Jeugd Coördinator A Henk Schouten ajun@vvuno.nl
Jeugd Coördinator B Daniella Furfaro bjun@vvuno.nl
Jeugd Coördinator C Mitchel Duijzer cjun@vvuno.nl
Jeugd Coördinator D Daniella Furfaro djun@vvuno.nl
Jeugd Coördinator E Robin Wolff epup@vvuno.nl
Jeugd Coördinator F Martijn van Noord fpup@vvuno.nl
Jeugd Coördinator MP Cesca Petillon mp@vvuno.nl
Jeugd Coördinator Keepers Richard van Andel keeperstrainer@vvuno.nl
Wedstrijdsecretaris Ralph Veldman 06 - 171 515 87
wedstrijdsecretaris@vvuno.nl
Scheidsrechters Bert Bouchier scheidsrechters@vvuno.nl
Kledingcommissie Els Klinkenberg kledingcommissie@vvuno.nl
Toernooicommissie Lisette van de Water en Joop Molema toernooicommissie@vvuno.nl
Sponsors Vacature sponsorcommissie@vvuno.nl
Club van 100 Leon van Dijk clubvan100@vvuno.nl
Kantine Ellen van der Beek kantine@vvuno.nl
Webmaster vv UNO website Johan Baas webmaster@vvuno.nl
Clubshop  Ellen van der Beek clubshop@vvuno.nl
Sportiviteit en Respect   Karin Keizer, Dick Gatsonides respectvvuno@gmail.com

Meer nieuwsberichten

 

Nieuwsflits

Zelf iets te melden? stuur een mail naar: webmaster@vvuno.nl

 


 

 

Disclaimer | Deze site is gebouwd door Ratus IT